21 та 22 листопада 2023 р. відбулося проведення віртуальної дводенної конференції на тему «The State of AI in Risk Management», яку відвідало понад 850 осіб з 66 країн світу. До заходу долучилася к.е.н., ст. викладач кафедри ФБСС Тетяна Шпомер.
21 та 22 листопада 2023 р. відбулося проведення віртуальної дводенної конференції на тему «The State of AI in Risk Management», яку відвідало понад 850 осіб з 66 країн світу. До заходу долучилася к.е.н., ст. викладач кафедри ФБСС Тетяна Шпомер.
Під час конференції відбулося обговорення останніх досягнень в управлінні комплексними ризиками за допомогою штучного інтелекту, нових викликів у середовищі глобальних загроз для організацій, а також практичних міркувань для бізнес-лідерів, які прагнуть краще використовувати штучний інтелект для вдосконалення процесу прийняття рішень.
Протягом першого дня конференції було розглянуто наступні сесії:
- Штучний інтелект в управлінні ризиками: можливості та виклики у 2023 році.
Обговорено нещодавні зміни в інструментах управління ризиками на основі ШІ та обмеження у способах їх використання організаціями.
З доповідями виступили:
- Пьотр Сенкус, Варшавський університет, співзасновник BPM Competence Center, провідний науково-дослідний проект з управління бізнес-процесами, реорганізації та штучного інтелекту.
- Мадс Паеррегаард, засновник/генеральний директор відділу людських ризиків
- Ендрю Толлінтон, генеральний директор SIRV
- Нові зобов’язання: управління ризиками штучного інтелекту в нормативному середовищі, що розвивається.
Відбулася панельна дискусія про розвиток глобального нормативного середовища навколо інструментів ШІ та автоматизованих моделей у прийнятті рішень, а також про те, що це означає для власників і директорів компаній.
Спікерами стали:
- Нурхан Мусса, старший спеціаліст з правових питань (кіберзлочинність та міжнародне право), USAID
- Харт Браун, генеральний директор, Future Point View
- Полін Норстром, засновник Anekanta AI
Другий день конференції був присвячений наступним аспектам:
- Управління кризами 21-го століття: інструменти штучного інтелекту в організаційному управлінні кризою.
Під час тематичної сесії розглянуто реальні приклади інструментів для корпоративного управління кризою, виклики та можливості для посиленого управління складними порушеннями.
Доповідачами стали:
- Марк Наталл, директор Thomson Reuters; Голова ISRM ОАЕ
- Скотт Вайнер, керуючий консультант, Atkins
- Пітер Джойс, генеральний директор Inform Tech Plus
- ШІ та еволюція мегапроектів 21-го століття.
Проведено обговорення постійно зростаючих масштабів і складності сучасних мегапроектів, а також можливостей ШІ покращити продуктивність та результати.
Спікери:
- Муттахір Салім, керівник безпеки на Близькому Сході, Бюро Хаппольд
- Скотт Вайнер, керуючий консультант, Atkins
- Скотт Крістіансон, директор Центру підприємництва та інновацій (CEI), Бізнес-коледжу Роберта Труласке, Університет Міссурі
- Даньєтта Флемінг, генеральний директор Covenant Security Solutuioins Intl; Науковий співробітник Інституту технологій критичної інфраструктури
- Рітвік Гупта, Berkeley AI Research Climate Initiative.