Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференцій «Сучасні виклики та тенденції розвитку фінансової системи», яка відбулася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника у м. Івано-Франківськ
23 квітня 2024 р. д.е.н., проф., завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дубина Максим Вікторович прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференцій «Сучасні виклики та тенденції розвитку фінансової системи», яка відбулася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника у м. Івано-Франківськ.
Максим Вікторович презентував учасникам конференції доповідь на тему роль штучного інтелекту у розвитку банківських установ. Доповідь була підготовлена на основі результатів, які були отримані в рамках реалізації проєкту ERASMUS+ Jean Monnet «Штучний інтелект у фінансових установах ЄС», який співфінансується Європейським Союзом
Дякуємо організатором за запрошення виступити з доповіддю та прийняти участь у конференції. Особливу вчасність висловлюємо колегам з кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Сподіваємося на подальшу співпрацю та реалізацію нових спільних наукових та міжнародних проєктів.